Zakladateľ a lektor Branislav Rybička

Narodil som sa v roku 1981 v Košiciach. Svojou životnou cestou som prežil rôzne príjemné aj nepríjemné zážitky. Pracovne som pôsobil na Slovensku, v Anglicku, Španielsku, aby som sa napokon s radosťou vrátil na Slovensko. Od roku 2011 sa aktívne venujem práci s ľuďmi. Terapiám, liečeniu, poradenstvu, motivačným a iným podobným aktivitám. Svoje životné krédo som založil na láske k životu a svojej podstate.

Skúsenosti ktoré som nadobudol, ukazujú ako s ľahkosťou kráčať v živote. Byť vytrvalým a ísť si za svojimi snami. Zhmotňovanie v rôznych fázach mi ukazuje, že život, ktorý žijem je len odrazom toho čo si prajem. Často krát je to prázdno a ticho z ktorého vznikajú nádherné nápady a myšlienky. Jednou z tých bola aj škola jednoty.

Venujem sa do veľkej mieri písaniu, mám za sebou  jednu knihu s názvom: Ako muži vnímajú ženy druhé dielo s názvom  Jednoduchý Život369 Posolstiev pre Šťastný život a ďalšie sú v štádiu rozpracovania. Venujem sa divadlu, hudbe a veľa času trávim v prírode, kde nachádzam jasnosť a čistou. Spravujem niekoľko autorských klikni  stránok a tu venujem sa skupinám Vedomý muž.

Touto školou otváram ďalšiu kapitolu v mojom živote. Pre naplnenie a vytvorenie nových možností pre nás všetkých.

V roku 2017 sa škola Jednoty spojila s väčším projektom Univerzita vedomého života kde aktívne pôsobím ako lektor, účiteľ a sprievodca. 

Škola naďalej aktívne pokračuje vo svojej vízii v rôznych mestách Slovenska. 

  

 

Kontakt


Besedy, sústredenia

Čítaj ďalej